NOVICE iz krajevne skupnosti Plešivec

Šestindvajseti pohod Odbora RK Plešivec

0 Komentarji
491
22-09-2019

Ko se nam je že na trenutke dozdevalo, da se je toplo, vroče poletje dokončno poslovilo, smo le dočakali zopet lep zgodnje-jesenski, sveži, nič kaj oblačen nedeljski popoldan. Očitno je bil to res dan, ki ga je bilo vredno do zadnjega kančka izkoristiti, zato so se mnogi odpravili v hribe, na morje in na ostale destinacije, prikladne za lenobno jesensko pohajkovanje. Tudi kmetje so izkoristili zadnje sončne žarke in na veliko pospravljali tretjo, četrto ali mogoče nekateri celo peto košnjo.


Če bi človek vedel, da bo to tako pestra nedelja, bi za pohod po Plešivcu izbral kakšen drug dan, ker pa predsednica Odbora RK Plešivec nima jasnovidnih nagnenj, je kljub temu določila nedeljo, 15. septembra za prvi termin pohoda po dolgih počitnicah.

Vnemar maloštevilčni udeležbi, smo se imeli lepo. Mogoče nam je skromni obisk dal priliko, da dodobra predebatiramo o vrtu, dopustu, ki smo ga ravnokar preživeli, pa že skoraj pozabili, in seveda jesenskih aktivnostih. Eno izmed njim je bilo potrebno kar takoj "sprobati", in tako smo "zategle" pohodnice prinesle na cilj ne le dobro voljo, ampak tudi nekaj gob. 

Na Plahutovi domačiji so nas resda obilno založili, in najbrž nam je ravno to dalo še dodatnega zagona, da je pot nazaj predstavljala pravi mačji kašelj. In prav je tako, saj nam ravno to daje motivacijo za vnaprej, za osvajanje vedno novih in novih destinacij v naši razprostrti vasici in odlično priložnost za druženje.


Še par zanimivih informacij o pohodu:
Relacija:                    ŠOLA-SPOTIČNIK-BUKOVJE-ŠOLA
Udeleženih:                3 ljudje, od tega 3 ženske

Udeležba pohodnikov po zaselkih:
Vas:                 1                                                                                                                                                                                                Črna Gora:      1                                                                                                                                                                                                Pusta Gora:     1

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: CESTA SOPOTA-PLEŠIVEC JE PONOVNO ZAPRTA Zapora odseka glavne ceste od odcepa za Plešivec proti Gaberkam Osemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Sedemindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Petindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Štiriindvajseti pohod Odbora RK Plešivec Triindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvaindvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec Dvajseti pohod Odbora RK Plešivec Dvajseti pohod Odbora Rdečega križa Plešivec
26. pohod Odbor RK Plešivec pohod pohod po Plešivcu pohod RK Rdeči križ RK Plešivec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

2023December
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031