0 Komentarji
Organizirali smo se tako, da je vsak član Sveta KS Plešivec v svojem zaselku naredil očiščevalni načrt in zbral ljudi dobre volje in pridnih rok. V svoji najbližji okolici smo poskrbeli za divje odlagališče, pobrali odpadke ob poteh, očistili okolico ekoloških otočkov in avtobusnih postajališč, ki so dobila prepotrebno novo preobleko. Nadaljuj z branjem
