Obnovljena telovadnica in novi igrali POŠ Škale

11-01-2014

V četrtek, 9. januarja smo namenu predali obnovljeno šolsko telovadnico in novi otroški igrali pri Podružnični osnovni šoli Škale (POŠ Škale).

V šolski telovadnici je bil zamenjan parket (vrednost del 46.000 evrov), urejena izolacija podstrešja (vrednost del 8.500 evrov) in zamenjana razsvetljava (vrednost del 4.700 evrov). Dela so izvedla podjetja HTZ d. o. o., String d. o. o. in Simon Razdevšek, s.p.

Na otroškem igrišču smo za nakup in postavitev dveh novih igral (dvojna gugalnica in mala hiška s toboganom) ter za gumirano podlago pod igrali namenili 6.838,30 evra. Dela je izvedlo podjetje Veplas d. d.. Kratek priložnostni program so pripravili učenci in učiteljice POŠ Škale. Zbrane je poleg predsednika KS Škale - Hrastovec pozdravil tudi župan Mestne občine Velenje gospod Bojan Kontič.

Ob tej priložnosti se Svet KS Škale - Hrastovec  zahvaljuje Mestni občini Velenje, ki je prispevala vsa sredstva za obnovo telovadnice in igral.

vir: Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

Sorodne Novice: Koledar dogodkov v organizaciji društev in KS Škale-Hrastovec za april, maj & junij 2018 SKLEP o načrtu ravnanja z nepremičnim premoženjem KS Škale - Hrastovec za leto 2017 Namera o oddaji poslovnega prostora v najem RAZPIS: Urejanje strani KS Škale-Hrastovec Očistimo KS Škale - Hrastovec 2015 Predstavitev urbanističnih načrtov KS Škale - Hrastovec Vabilo na gledališko predstavo - POŠTAR JAKEC Slovesnost ob novih pridobitvah KS Škale-Hrastovec ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKALE - HRASTOVEC ORGANIZIRA NORDIJSKO HOJO Delovna akcija: priprava kresa, postavljanje mlaja
skale hrastovec telovadnica sola