Novice/obvestila

Vabilo na izmenjavo domačih semen (25.1.2020)

0 Komentarji
404
24-12-2019

Pozdravljeni,

vabimo Vas, da se nam pridružite v soboto 25.1.2020 ob 10:00 uri na Kardeljevem trgu v Velenju, kjer bo potekala izmenjava domačih semen med vsemi obiskovalci.

Vsak obiskovalec naj prinese različne vrste semen, ki jih želi zamenjati z drugimi vrstami semen.

V primeru slabega vremena bo izmenjava semen potekala v prostorih Mestne četrti Velenje Levi breg vzhod (Kardeljev trg 7, Velenje).

Vabljeni!

5.0
Zadnja posodobitev: 24 december 2019 10:48
Sorodne Novice: Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2021 Povabilo k okrasitvi smrekic na Kardeljevem trgu 2020 Vabilo na sodelovanje pri izdelavi mask Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Vzgoja zdravih sadik Vabilo na praznovanje | Veliko otroško pustno rajanje 2020 Izmenjava domačih semen (25.1.2020)
izmenjava domačih semen Mestna četrt Velenje levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..