Splavariti smo začeli iz splavarskega pristna na Muti. Dvourno splavarjenje, po Dravi so popestrile flosarske frajlice z muzikanti, …. Izlet je bil odlično voden, spoznali smo, splavarske veščine in uživali na Dravi v čudovitem vremenu. Poskrbljeno je bilo za zajtrk, malico in kosilo.
Bilo je lepo !
Zadnja posodobitev: -/-
