Novice/obvestila

Čistilna akcija 2016

0 Komentarji
794
15-04-2016

V soboto 9. aprila, je v naši KS potekala čistilna akcija. Obveščeni smo bili preko oglasnih desk v KS. Glede na število prebivalcev, se je akcije udeležilo zelo malo krajanov. Prisotni smo se dobro organizirali in poprijeli za delo. V letošnjem letu smo nabrali manj smeti kot v preteklem, kar dokazuje, da smo okoljsko ozaveščeni in ne odmetavamo odpadkov kjerkoli. Sicer smo odkrili dva odlagališča, ki sta v zasebni lasti. Odločili smo se, da to delo prepustimo lastnikom zemljišč.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pomladna očiščevalna akcija 2019 Pomladna očiščevalna akcija 2019 Čistilna akcija 18 Očiščevalna akcija Uspela čistilna akcija Čistilna akcija
čistilna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..