Novice

Kanalizacijsko omrežje Vinska Gora

0 Komentarji
1046
9-09-2014

Na spodnji povezavi si lahko preberete dopis s strani Komunalnega podjetja Velenje glede izgradnje kanalizacijskega omrežja v Vinski Gori. Omrežje naj bi bilo zgrajeno do  31.12.2017. Več v dokumentu na povezavi....

Dodajamo še povezavo do situacije Podvine - Pirešica, kateri dokument je izpadel pri prejšnji verziji.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Hubertov dan Vinksa Gora 2019 Kulturno prosvetno društvo Vinska Gora Vas vabi na tradicionalno kulturno zabavno prireditev Vabilo za predavanje na temo gora in vod 18.4.2019 PLAN ŠPORTNIH IGER ZA POKAL KS VINSKA GORA ZA LETO 2019 obvestilo o pričetku gradnje vrtca Vinska Gora. ŠESTO DRUŽENJE ČLANOV DU VINSKA GORA praznik KS Vinska Gora 2018 Materinski dan in dan žena 27.3. v Večnamenski dvorani Vinska Gora. 2. druženje članov DU Vinska Gora STATUT LŠD Vinska Gora
Kanalizacijsko omrežje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..