Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice  

Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020

0 Komentarji
545
30 sep 2020

V krajevni skupnosti Šalek smo letos morali naš in občinski praznik proslaviti žal drugače kot prejšnja leta, razlog COVID-19. Za prireditev, ki smo jo pripravili smo morali upoštevati vsa navodila in usmeritve NIJZ-ja. Prireditev je bila v manjšem kontekstu, kar pomeni, da smo morali goste ter obiskovalce povabiti osebno, ter voditi listo prisotnosti na dogodku. Prireditev je bila izvedena v četrtek 24.09.2020 ob 16.00 uri. Učitelji OŠ Šalek so poskrbeli za prelep kulturni program ter vodenje prireditve. K besedi se je pridružil podžupan gospod Peter Dermol in povedal dosti pozitivnih stvari glede na MO Velenje ter KS Šalek. Predsednik KS Šalek gospod Rafael Goršek se je v imenu KS zahvalil krajanom in ostalim za dobro sodelovanje. Gosti in obiskovalci so bili deležni tudi pogostitve. V KS Šalek smo še posebej zadovoljni, da v tako težki časih, ki nam jih otežuje virus lahko pripravimo dogodek, ki udeležencem vliva upanje in pozitivno energijo za vnaprej.

 

 Šalek, 24.09. 2020

 

Zapisal: Dejan Jan

                                                                                                                      KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                                                      

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Pohod po meji KS Šalek 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019 Pikado turnir 2019 KS Šalek
Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..