Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Pohod po meji KS Šalek 2020

0 Komentarji
375
03 jun 2020

Šalek, 30. 5. 2020

 POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK

 30. 5. 2020 v soboto na lep sončen dan je KS Šalek v sodelovanju s Turističnim društvom Šalek izvedla tradicionalni pohod po meji KS Šaleka. Tudi letos je pot tekla po drugi trasi. Pot je vodila skozi Sele kjer so podali naši vodiči nekaj o zgodovini tega zaselka.. Pot se je nadaljevala na ogled naravnega mostu v Velunji peči . V nadaljevanju pohoda smo omenili tudi pomen gozdov in potrebo po ohranitvi le teh. Pohoda se je udeležilo veliko število ljudi.

 Domačija Goršek vedno poskrbi, da se na zaključku pohoda ljudje okrepčajo in razvedrijo ob zabavnih igrah…

 Zapisal: Dejan Jan

                                                                                          

                                                                                                                            KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Poročilo pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Pohod po meji KS Šalek 22.05.2021 Čistilna akcija KS Šalek 2021 Poročilo Kožuhanje 2020 Praznik KS Šalek in MO Velenje 2020 Pohod po meji KS Šalek Plan dela 2020 KS Šalek Poročilo starejši krajani KS Šalek 2019 Kožuhanje KS Šalek 2019 Pikado turnir 2019 KS Šalek
Pohod po meji KS Šalek 2020

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..