Novice/obvestila

Zasaditev pri sedežu mestne četrti

0 Komentarji
162
23-06-2020

0.0
Zadnja posodobitev: 18 september 2020 12:56
Sorodne Novice: Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020) Vsa gospodinjstva prejela zemljevid mestnega kolesarskega omrežja Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden Odziv Mestne občine Velenje glede (domnevnih) groženj novinarjem Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč PRAZNIK MESTNE ČETRTI LB Vzhod Velenje 2018 PRAZNIK MESTNE ČETRTI LB Vzhod Velenje Praznovanje praznika mestne četrti
delovna akcija zasaditev

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..