Novice/obvestila

Zasaditev pri sedežu mestne četrti

0 Komentarji
208
23-06-2020

0.0
Zadnja posodobitev: 18 september 2020 12:56
Sorodne Novice: Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020) Vsa gospodinjstva prejela zemljevid mestnega kolesarskega omrežja Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden Odziv Mestne občine Velenje glede (domnevnih) groženj novinarjem Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč
delovna akcija zasaditev

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..