SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

0 Komentarji
306
18-07-2021

Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

FILM - ZAHVALA

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabljeni na projekcijo dokumentarnega filma "Kardeljeva 40 - let" Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama) Zahvala | Izmenjava domačih semen in Otroške delavnice izdelovanja predmetov, ki so značilni za Greg Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Zahvala župana | Čistilna akcija 2021 Zahvala vsem udeležencem | Čistilna akcija 2021 Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Vabilo na sodelovanje pri izdelavi mask
Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..