Novice/obvestila

Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

0 Komentarji
61
18-07-2021

Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

FILM - ZAHVALA

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Zahvala župana | Čistilna akcija 2021 Zahvala vsem udeležencem | Čistilna akcija 2021 Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Vabilo na sodelovanje pri izdelavi mask Zahvala velenjskim podjetnikom, gospodarstvenikom, obrtnikom Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč V mestni občini Velenje je možno varstvo otrok na domu Zahvala | Veliko otroško pustno rajanje 2020
Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..