Novice/obvestila

Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

0 Komentarji
385
6-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

Vrtec Velenje bo, kljub trenutnim razmeram, ko so vrtci od 16. marca do preklica zaprti, izvedel vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/2021.

Vpis bo potekal od 6. do 19. aprila 2020. Vloge za vpis otroka v vrtec bodo sprejemali po elektronski pošti na naslov: vpis@vrtec-velenje.si. Starši lahko oddajo vloge tudi po navadni pošti na naslov: Vrtec Velenje – ZA VPIS, Šlandrova 11a, 3320 Velenje ali jih osebno prinesejo in pustijo v poštnem nabiralniku na Upravi Vrtca Velenje (enota Tinkara, Šlandrova 11a, Velenje) na zunanji strani stavbe.

Vlogo za vpis otroka v vrtec in Pogodbo o določitvi medsebojnih pravic in obveznosti staršev in vrtca lahko starši dobijo na spletni strani vrtca http://www.vrtec-velenje.si. Vloge so lahko skenirane in opremljene s podpisom. V kolikor to ni mogoče, zadostuje navedba imena in priimka staršev oz. skrbnikov.

K podpisu pogodbe bo vrtec starše pozval naknadno. Potrebna dokazila iz 13. člena Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Velenje bodo starši priložili, če jih bo k temu pozval vrtec.

Dodatne informacije so staršem na voljo na elektronskem naslovu vpis@vrtec-velenje.si in na telefonskih številkah: 041 313 031 (Mateja Lipičnik) in 065 556 890 (Anja Knez).

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10238-Vpis-predsolskih-otrok-v-Vrtec-Velenje-za-solsko-leto-2020-2021


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 06 april 2020 10:23
Sorodne Novice: Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (projektna skupina "Ocvetličimo balkone") Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov Letos vpisi v prvi razred osnovne šole prilagojeni Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020)
Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..