Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet

29-03-2022

Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet

V Velenju bomo drugo aprilsko soboto gostili dobrodelni koncert z naslovom ene najbolj znanih Kajuhovih pesmi Samo en cvet. Na koncertu v Rdeči dvorani se bodo predstavili številni izvajalci, zbori in orkestri. Sredstva koncerta bodo namenjena Ustanovi Franca Rozmana Staneta, ki izvaja socialne programe za vojne veterane in spodbuja založniško in spominsko dejavnost na področju domoljubnih zgodovinskih obdobij v preteklosti.

Nastopili bodo Pero Lovšin in skupina Španski borci, Mešani mladinski pevski zbor 1. gimnazije v Celju - Kajuhova gimnazija, Pihalni orkester Zarja Šoštanj, Otroški in mladinski pevski zbor Glasbene šole Frana Koruna Koželjskega Velenje, Mladinski pihalni orkester GŠ Velenje - oddelek Šoštanj, Otroški pevski zbor Vrtca Šoštanj, Otroški in mladinski pevski zbor OŠ Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj, Mešani pevski zbor Svoboda Šoštanj, harmonikar Zmago Štih in dramski igralec Romeo Grebenšek.

Goste bodo nagovorili Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje, Andreja Katič, predsednica ZB NOB Velenje, in Marijan Križman, predsednik Uprave Ustanove Franc Rozmana - Staneta.

Na koncertu so moči združili organizatorji, soorganizatorji in pokrovitelji: Ustanova Franca Rozmana - Staneta, Ljubljana, Zveza združenj borcev za vrednote NOB Slovenije, Združenje borcev za vrednote NOB Velenje, Mestna občina Velenje, Rdeča dvorana Velenje, Festival Velenje in Mladinski center Velenje.

Vstopnice: 10 evrov

za izven – blagajna Festivala Velenje, Titov trg 4, vstopnice@festival-velenje.si; člani ZB lahko naročijo vstopnice pri svojih lokalnih združenjih

Informacije:

Ustanova Franca Rozmana – Staneta | romana.jemec@ustanova-frs.si

Prijazen pozdrav

Dobrodelni_koncert_Samo_en_cvet_2022
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022) Velenje prijazno tudi pešcem Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (projektna skupina "Ocvetličimo balkone") Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabljeni na sobotni koncert ob odprtju Viste Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje
Dobrodelni koncert