Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet

29-03-2022

V Velenju bomo drugo aprilsko soboto gostili dobrodelni koncert z naslovom ene najbolj znanih Kajuhovih pesmi Samo en cvet. Na koncertu v Rdeči dvorani se bodo predstavili številni izvajalci, zbori in orkestri. Sredstva koncerta bodo namenjena Ustanovi Franca Rozmana Staneta, ki izvaja socialne programe za vojne veterane in spodbuja založniško in spominsko dejavnost na področju domoljubnih zgodovinskih obdobij v preteklosti.

Nastopili bodo Pero Lovšin in skupina Španski borci, Mešani mladinski pevski zbor 1. gimnazije v Celju - Kajuhova gimnazija, Pihalni orkester Zarja Šoštanj, Otroški in mladinski pevski zbor Glasbene šole Frana Koruna Koželjskega Velenje, Mladinski pihalni orkester GŠ Velenje - oddelek Šoštanj, Otroški pevski zbor Vrtca Šoštanj, Otroški in mladinski pevski zbor OŠ Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj, Mešani pevski zbor Svoboda Šoštanj, harmonikar Zmago Štih in dramski igralec Romeo Grebenšek.

Goste bodo nagovorili Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje, Andreja Katič, predsednica ZB NOB Velenje, in Marijan Križman, predsednik Uprave Ustanove Franc Rozmana - Staneta.

Na koncertu so moči združili organizatorji, soorganizatorji in pokrovitelji: Ustanova Franca Rozmana - Staneta, Ljubljana, Zveza združenj borcev za vrednote NOB Slovenije, Združenje borcev za vrednote NOB Velenje, Mestna občina Velenje, Rdeča dvorana Velenje, Festival Velenje in Mladinski center Velenje.

Vstopnice: 10 evrov

za izven – blagajna Festivala Velenje, Titov trg 4, vstopnice@festival-velenje.si; člani ZB lahko naročijo vstopnice pri svojih lokalnih združenjih

Informacije:

Ustanova Franca Rozmana – Staneta | romana.jemec@ustanova-frs.si

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/y2022/m03/11751-Velenje-bo-gostilo-dobrodelni-koncert-Samo-en-cvet


Prijazen pozdrav
Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet
Objavil: Web Master
Ogledi: 24
Trenutno ni komentarjev...
Komentirajte
97122

Omejitev znakov 400