Novice/obvestila

Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama)

0 Komentarji
86
19-05-2022

Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama)

Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama) v nedeljo, dne 22. maja 2022 ob 18.00 uri v mali dvorani Kina Velenje.

V nedeljo se bomo lahko srečali tudi z režiserjem Darkom Sinkom (ki je bil veliko let prebivalec Kardeljeve) in z ostalimi člani ekipe.


https://www.festival-velenje.si/dogodki/13894-Inventura

0.0
Zadnja posodobitev: 20 maj 2022 04:58
Sorodne Novice: Vabljeni na projekcijo dokumentarnega filma "Kardeljeva 40 - let" Vabljeni na jutranjo prvomajsko budnico (2022) Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabljeni na sobotni koncert ob odprtju Viste Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabljeni na slovesnost "Čarobni sprehod s Prešernom" Vabljeni na čistilno akcijo ob praznovanju dneva Zemlje
film INVENTURA (komična drama)

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..