Novice/obvestila

Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

0 Komentarji
69
22-10-2021

Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

Vabilo na okroglo mizo - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod, ki bo v sredo, dne 27.10.2021 ob 18:00 uri v skupnih prostorih mestne četrti Kardeljev trg 5, Velenje.


VABILO_Okrogla_miza_varnost_v_MC_LBV_2021

0.0
Zadnja posodobitev: 21 november 2021 07:40
Sorodne Novice: Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike
Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..