Novice/obvestila

Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje

0 Komentarji
61
10-05-2022

Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje

vabilo_11_5_2022

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022) Vabilo na izmenjavo domačih semen (12.3.2022) Velenje prijazno tudi pešcem Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2022 Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod
Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..