Novice/obvestila

Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Vzgoja zdravih sadik

0 Komentarji
234
17-02-2020

Pozdravljeni,

vabimo vas na predavanje, ki bo v torek, dne 18.2.2020 ob 17:00 uri v sejni sobi mestne četrti Velenje - Levi breg vzhod (Kardeljev trg 7, Velenje).

Jernej Mazej nam bo predstavil, kako vzgojiti zdrave sadike, ki nam bodo dale lep pridelek.

Vabljeni!

0.0
Zadnja posodobitev: 17 februar 2020 05:39
Sorodne Novice: Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Izmenjava sadik (zelenjavnic, rož, zdravilnih zelišč) Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2021 Povabilo k okrasitvi smrekic na Kardeljevem trgu 2020 Vabilo na sodelovanje pri izdelavi mask Vabilo na praznovanje | Veliko otroško pustno rajanje 2020 Vabilo na izmenjavo domačih semen (25.1.2020)
predavanje Jernej Mazej

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..