Novice/obvestila

Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

0 Komentarji
45
13-07-2021

Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

FILM40let

0.0
Zadnja posodobitev: 14 julij 2021 04:47
Sorodne Novice: Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2021 Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Povabilo k okrasitvi smrekic na Kardeljevem trgu 2020 Vabilo na sodelovanje pri izdelavi mask Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč V mestni občini Velenje je možno varstvo otrok na domu
Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..