Novice/obvestila

V Velenju prilagojeni v obdobju do 11. aprila

0 Komentarji
238
31-03-2021

V Velenju prilagojeni v obdobju do 11. aprila

Zaradi višanja števila okužb z novim koronavirusom se je Vlada odločila za zaprtje države v času med 1. in 11. aprilom. Uprava Mestne občine Velenje bo v tem času s strankami poslovala prilagojeno. Že od začetka epidemije omogočamo urejanje zadev po elektronski poti. Povezave do elektronskih vlog so objavljene na spletni strani Mestne občine Velenje www.velenje.si (Obrazci, vloge). Občanke in občane pozivamo, da v čim večji meri poslujejo po elektronski poti in tako pomembno prispevajo k preprečevanju širjenja koronavirusne bolezni. Stranke prosimo, da vloge oddajo na e-naslov info@velenje.si oziroma prek portala eUprava. Kontaktirate lahko tudi posameznega javnega uslužbenca. Telefonske številke vseh uslužbencev in njihovi e-naslovi so objavljeni na spletni strani Mestne občine Velenje, na povezavi www.velenje.si/uprava-organi-obcine/uprava-mov

V teh dneh bo tudi Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje zaprt za vse obiskovalce in udeležence. Njihove formalne in neformalne izobraževalne programe, delavnice in druge aktivnosti izvajajo v virtualni obliki, preko aplikacije Zoom. Tudi aktivnosti Večgeneracijskega centra Planet generacij, program PUM-o in Projekt Socialna aktivacija "AS - aktiviraj se!" potekajo še naprej na daljavo.

Knjižnica Velenje (vse tri enote: Mestna knjižnica Velenje, Mestna knjižnica Šoštanj in Knjižnica Šmartno ob Paki) bo v času med 1. in 11. aprilom zaprta, v tem času v prostorih knjižnic ni možno vračanje in izposoja gradiva. V Velenju in Šoštanju lahko knjige odložite v knjižni nabiralnik ob vhodu. Za čas zaprtja knjižnice zamudnine ne bodo zaračunali.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2021/03/11105-V-Velenju-prilagojeni-v-obdobju-do-11-aprila

Občanke in občane prosimo za strpnost in upoštevanje navodil.

0.0
Zadnja posodobitev: 08 april 2021 11:10
Sorodne Novice: V petek v Velenju koleščkamo V Velenju številne aktivnosti, ki izboljšujejo življenje invalidov Letos vpisi v prvi razred osnovne šole prilagojeni Vandalizem na trim stezi v Velenju ostro obsojamo COVID ambulanta v Velenju
V Velenju prilagojeni v obdobju do 11. aprila

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..