4-05-2020

Urejamo kolesarske povezave

V aprilu smo začeli z izvedbo projekta CTN Mestno kolesarsko omrežje – center, pri katerem se upoštevajo okoljski vidiki. V teh dneh urejamo kolesarsko povezavo ob Kopališki cesti pri bazenu ter kolesarsko povezavo na Prešernovi cesti in vse do velenjske promenade.

Dela izvaja podjetje Tegar, d. o. o., in bodo zaključena predvidoma do konca junija. Od danes do zaključka del bodo na teh območjih delne zapore med 7. in 17. uro. Obvozi bodo urejeni.

Za celoten projekt projekt CTN Mestno kolesarsko omrežje – center je odobren finančni prispevek iz Kohezijskega sklada kot prispevek Evropske unije in pripadajoči nacionalni prispevek kot prispevek Republike Slovenije za operacijo »Mestno kolesarsko omrežje – center« v Velenju.

Pošiljamo vam fotografiji iz dveh drugih območij urejanja projekta CTN Mestno kolesarsko omrežje – center.

Prosimo za strpno in varno vožnjo.