SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Predavanje Trajnice Golob Klančnik

0 Komentarji
892
20-10-2019

Mojca Rehar Klančič, univ. dipl. ing. agronomije, prihaja iz vrtnarije v kateri že več desetletij gojijo sadike trpežnih trajnic. Vse rastline vzgojijo sami, na prostem in z narav prijaznimi metodami, zato so rastline prilagojene slovenskim rastnim razmeram. Zaupanje jim izkazujejo stranke, ki prihajajo k njim iz cele Slovenije. Med njihovimi rastlinami je tudi mnogo trajnih zelišč, dišavnic in zdravilnih rastlin, ki so primerne za zasaditev balkonskih korit in posod. Nekatere vrste ljubijo sonce, celo vročino, spet druge potrebujejo senčen kotiček, tako se najde primerna rastlina za vsak kotiček. Na predavanju bomo spoznali:

  • nekaj najbolj prepoznavnih trajnic,ki jih sadimo na balkone
  • kako skrbimo za prezimne rastline v zimskih mesecih,
  • kako jih zalivamo,oskrbujemo,
  • v kakšne posode lahko sadimo,
  • kakšno zemljo lahko uporabimo,...

Specializirali smo se za vzgojo trajnic in že dolga leta imamo najbogatejšo ponudbo v Sloveniji. Vse več profesionalnih urejevalcev vrtov in zunajih zelenih površin, ter vrtnih arhitektov posega po trajnicah. A le tisti najboljši, ki niso zadovoljni z minimalnim. Trajnice dodajo vrtu barvitost, spremenljivost, skoraj bi lahko rekli čarobnost, vendar je za dober učinek potrebno precej znanja. Znanja željnim smo vedno z veseljem na razpolago. Zahtevnost naloge, ki smo si jo zadali, terja neprestano izobraževanje vsega našega kadra. Smo usklajena skupina, ki dela za jasen cilj - dobro opravljeno delo. Neštete pohvale naših kupcev potrjujejo, da smo na dobri poti.

VABILO-OcvetlicimoBalkone2

0.0
Zadnja posodobitev: 10 februar 2020 03:36
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Vzgoja zdravih sadik Predavanje - Ocvetličimo balkone
Predavanje Trajnice Golob Klančič

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..