SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom oprostijo plačilo

0 Komentarji
419
7-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom zaradi izrednih razmer oprostijo plačilo najemnine oz. jo sorazmerno znižajo

Pandemija koronavirusa je ohromila našo državo. Zaradi številnih preventivnih ukrepov, s katerimi želimo zajeziti ta nevaren virus, veliko podjetij in obrtnikov trenutno svoje dejavnosti ne more opravljati. Vse to pomeni velike finančne posledice za podjetja in njihove zaposlene.

Mestna občina Velenje bo danes in jutri na dopisni seji Sveta Mestne občine Velenje obravnavala Predlog Sklepa o oprostitvi plačila najemnin za nepremičnine, ki so v lasti Mestne občine Velenje. Tudi druge lastnike poslovnih prostorov prosimo, da svojim najemnikom, če le lahko, oprostijo plačilo najemnine v času koronavirusa oz. jim jo sorazmerno znižajo in tako prerazporedijo breme posledic pandemije. Na ta način bomo skupaj vsaj malo ublažili negativni vpliv pandemije in sprejetih preprečevalnih ukrepov na podjetniško in obrtno dejavnost.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10251-Poziv-lastnikom-poslovnih-prostorov-da-podjetnikom-in-obrtnikom-zaradi-izrednih-razmer-oprostijo-placilo-najemnine-oz-jo-sorazmerno-znizajo


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 16 april 2020 03:05
Sorodne Novice: Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti Dodatni poziv za predlaganje še 50 kandidatov za sodnike porotnike Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Poziv lastnikom priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda Zahvala velenjskim podjetnikom, gospodarstvenikom, obrtnikom
da podjetnikom in obrtnikom oprostijo plačilo Poziv lastnikom poslovnih prostorov

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..