Novice/obvestila

Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022)

0 Komentarji
100
21-03-2022

Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022)

cistilna_akcija_pasji_kakci_2022

5.0
Zadnja posodobitev: 31 marec 2022 08:02
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Velenje prijazno tudi pešcem Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje
Čistilna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..