SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij

0 Komentarji
450
19-03-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij

Velenje, 19. marec 2020 – Kot smo vas že obveščali je Mestna tržnica v središču Velenja do preklica zaprta. Zato bomo na spletni strani Mestne občine Velenje (https://www.velenje.si/e-obcina/11920) objavljali zainteresirane ponudnike sadja, zelenjave in drugih izdelkov iz okoliških kmetij, ki bodo poskrbeli za dostavo oz. osebni prevzem blaga.

Zavihek Ponudba hrane lokalnih kmetij na spletni strani bomo dnevno dopolnjevali.

Ponudniki bodo poskrbeli za priporočene preventivne ukrepe pri opravljenih storitvah.


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje (OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 23 marec 2020 08:26
Sorodne Novice: Na voljo 5 stanovanj za mlade občane Sistem Bicy od 18. maja ponovno na voljo Informacije za severni del tretje razvojne osi na voljo preko elektronske pošte Na voljo so subvencije za najemnine stanovanj Še vedno je na voljo brezplačno pravno svetovanje Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč Dostava hrane na dom
Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..