19-03-2020

Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij

Velenje, 19. marec 2020 – Kot smo vas že obveščali je Mestna tržnica v središču Velenja do preklica zaprta. Zato bomo na spletni strani Mestne občine Velenje (https://www.velenje.si/e-obcina/11920) objavljali zainteresirane ponudnike sadja, zelenjave in drugih izdelkov iz okoliških kmetij, ki bodo poskrbeli za dostavo oz. osebni prevzem blaga.

Zavihek Ponudba hrane lokalnih kmetij na spletni strani bomo dnevno dopolnjevali.

Ponudniki bodo poskrbeli za priporočene preventivne ukrepe pri opravljenih storitvah.

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje (OZJ Mestne občine Velenje)

Zadnja posodobitev: 23 marec 2020 08:26
Sorodne Novice: Na voljo so subvencije za najemnine stanovanj Še vedno je na voljo brezplačno pravno svetovanje Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč Dostava hrane na dom