Novice/obvestila

Možnost prepovedi dostavljanja reklamnih sporočil v času epidemije

0 Komentarji
256
2-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Možnost prepovedi dostavljanja reklamnih sporočil v času epidemije

Z Agencije za komunikacijska omrežja in storitve Republike Slovenije obveščajo, da v kolikor uporabnik poštnih storitev v času epidemije s koronavirusom ne želi prejemati reklamnih sporočil v svoj predalčnik, velja – enako kot nalepka, določena v Splošnem aktu o nalepki za prepoved dostavljanja v predalčnik, tudi na predalčnik nameščeno sporočilo, iz katerega nedvoumno izhaja, da se uporabnik ne strinja z dostavljanjem reklamnih sporočil v svoj predalčnik.

Agencija za komunikacijska omrežja in storitve Republike Slovenije je na svoji spletni strani (https://www.akos-rs.si/posta/raziscite/novice/novica/izvajanje-univerzalne-postne-storitve-in-vrocanje-posiljk-ter-reklamnih-sporocil-v-casu-epidemije-sars-cov-2-covid-19-dopolnitev) objavila tudi pojasnilo glede izjeme pri uporabi nalepke za prepoved dostavljanja nenaslovljenih oglaševalskih, marketinških in drugih reklamnih sporočil v hišni predalčnik, in sicer zaradi zaščite zdravja uporabnikov storitev in zaposlenih v času epidemije.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10219-Moznost-prepovedi-dostavljanja-reklamnih-sporocil-v-casu-epidemije


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 06 april 2020 09:02
Sorodne Novice: Določili območja za pogostejše pobiranje odpadkov in razširili možnost postavitve električnih polnil Vrtičkanje v času epidemije Psihosocialna podpora in možnost pogovora v času epidemije Pomembne informacije in kontaktne številke v času izrednih razmer
Možnost prepovedi dostavljanja reklamnih sporočil v času epidemije

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..