Novice/obvestila

Letos vpisi v prvi razred osnovne šole prilagojeni

0 Komentarji
269
28-01-2021

Letos vpisi v prvi razred osnovne šole prilagojeni

Velenjske osnovne šole bodo prihodnji teden začele z vpisi v 1. razred, ki bo letos zaradi zdravstvene situacije potekal preko pošte. Med 1. in 5. februarjem bodo vse velenjske osnovne šole staršem otrok, ki gredo septembra v 1. razred, poslale dopis, kjer bodo predstavljene vse informacije v zvezi z vpisom.

Starši bodo priloženo kuverto skupaj z vpisnim listom in ostalimi obrazci (jutranje varstvo, oddelki podaljšanega bivanja, vprašalnik, GDPR za osebne podatke) najkasneje do 12. februarja poslali nazaj osnovni šoli, od katere bodo prejeli vpisno dokumentacijo.

Več informacij šole objavljajo tudi na svojih spletnih straneh.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2021/01/10915-Letos-vpisi-v-prvi-razred-osnovne-sole-prilagojeni


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 02 februar 2021 09:43
Sorodne Novice: V Velenju prilagojeni v obdobju do 11. aprila
Letos vpisi v prvi razred osnovne šole prilagojeni

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..