SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Informacije za severni del tretje razvojne osi na voljo preko elektronske pošte

0 Komentarji
402
31-03-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Informacije za severni del tretje razvojne osi na voljo preko elektronske pošte

Do nadaljnjega bo zaprta informacijska pisarna DARS za severni del tretje razvojne osi v prostorih Mestne občine Velenje. Občani lahko vsa svoja vprašanja še naprej posredujejo na elektronski naslov info@dars.si, kjer bodo prav tako prejeli vse informacije, ki jih potrebujejo.

V pisarni so občani Braslovč, Polzele, Slovenj Gradca, Šmartnega ob Paki, Šoštanja in Velenja doslej lahko osebno pridobivali vse informacije v zvezi s projektom nove cestne povezave.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/03/10213-Informacije-za-severni-del-tretje-razvojne-osi-na-voljo-preko-elektronske-poste


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Na voljo 5 stanovanj za mlade občane Mestna blagajna po novem v poslovalnicah Pošte Slovenije Tudi ob dnevu spomina na mrtve upoštevajmo ukrepe za preprečevanje širjenja koronavirusa Sistem Bicy od 18. maja ponovno na voljo Združenje ROVO vložilo tožbo zoper RS z namenom zavlačevanja gradnje 3. razvojne osi Na voljo so subvencije za najemnine stanovanj Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč Še vedno je na voljo brezplačno pravno svetovanje Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij Pomembne informacije in kontaktne številke v času izrednih razmer
Informacije za severni del tretje razvojne osi na voljo preko elektronske pošte

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..