Novice/obvestila

info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0 Komentarji
63
19-12-2020

info MOZAIK

Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Predstavljamo Vam "info Mozaik" - naše glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod, ki si ga lahko ogledate na povezavi: https://www.virtualni-katalog.si/MOVelenje/mc_lbv/

Vabljeni k branju.


Zofija Šuligoj
predsednica mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0.0
Zadnja posodobitev: 28 januar 2021 05:51
Sorodne Novice: Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020) Vsa gospodinjstva prejela zemljevid mestnega kolesarskega omrežja V soboto se predstavlja Velenje na Titovem trgu Septembra Velenje praznuje Zasaditev pri sedežu mestne četrti Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden
info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..