SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0 Komentarji
302
19-12-2020

info MOZAIK

Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Predstavljamo Vam "info Mozaik" - naše glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod, ki si ga lahko ogledate na povezavi: https://www.virtualni-katalog.si/MOVelenje/mc_lbv/

Vabljeni k branju.


Zofija Šuligoj
predsednica mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

0.0
Zadnja posodobitev: 28 januar 2021 05:51
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022) Velenje prijazno tudi pešcem Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"
info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..