Hitri kontakt

Krajevna skupnost Šalek
03/ xxx xxx
salek(at)ks-velenje.si

Novice/obvestila  

Poročilo Pohod po meji KS Šalek 2018

0 Komentarji
80
21 maj 2018

POROČILO POHOD PO MEJI KS ŠALEK 2018

  

Dne 19.05.2018 smo v KS Šalek izvedli Pohod po meji KS Šalek. KS Šalek je pohod izvedla v sodelovanju s TD Šalek. Zbirno mesto pohoda je bil gasilski dom v Šaleku ob 10.00 uri . Okoli 30 pohodnikov  se je zbralo v sončnem vremenu. Člani TD Šalek so poskrbeli za družabni del in že na začetku pohoda smo se spomnili na zgodovino Šaleka bolj natančno Šaleškega gradu v pesmi Štefanije Prislan. Pot nas je vodila v zgornji Šalek, kjer smo obiskali »šaleški čebelnjak« ter opozorili na pomemben datum 20.maj - Svetovni dan čebel. Nato smo se odpravili proti Vegradovemu kamnolomu ter obiskali naravni most – Velunja peč oziroma Vilinja peč. Po ogledu te znamenitosti pa nas je pot vodila na končno destinacijo, domačijo Goršek. Tam nas je pričakala malica in okrepčilo. Pri športno-družabnem delu pa nam je malo ponagajalo tudi muhasto majsko vreme z nevihto. Pohodniki so bili zadovoljni in si želijo da se tradicija pohoda nadaljuje.

  

Zapisal: Dejan Jan

  

                                                                                                                         KS Šalek

                                                                                                                      Predsednik:

                                                                                                                      Rafael Goršek

                                                                                                                      

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Pohod po meji KS Šalek 19.05.2018 10.00 Čistilna akcija KS Šalek 2018 ČISTILNA AKCIJA 14.04.2018 KS ŠALEK Plan dela v KS Šalek Poročilo o srečanju starejših krajanov KS Šalek 29.11.2017 POROČILO O PRIREDITVI KOSTANJEV PIKNIK 2017 Kostanjev piknik KS Šalek in OŠ Šalek POROČILO O PRIREDITVI V KS ŠALEK KOŽUHANJE 2017 POROČILO O PREDSTAVITVI JEDI KRAJANOV KS ŠALEK OB PRAZNIKU MO VELENJE 2017 POROČILO O IZVEDBI PIKADO TURNIRJA ZA KRAJANE KS ŠALEK OB PRAZNIKU MO VELENJE 2017
Pohod po meji KS Šalek 2018

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..