Prireditev ob 120. obletnici OŠ Plešivec

Prireditev ob 120. obletnici Podružnične OŠ Plešiv

V soboto, 10. 6. 2017, je Plešivec imel dva razloga za slavje - praznovali smo 120. rojstni dan plešivške Podružnične osnovne šole in otvorili veliko pridobitev, o kateri je Plešivec do lani le sanjal, to je kanalizacija.

Ob tem pomembnem dogodku se zahvaljujemo vsem, ki ste kakor koli pripomogli, da je prireditev "stekla kot po maslu" - čisto vsaka vaša žrtvovana minuta in dejanja so pripomogli, da nam je bilo res "luštno" in tako kot v "starih cajtih".

Kogar pa ni bilo med nami, lahko zgolj potolažimo s člankom, ki je bil v Našem času objavljen v četrtek, 15. 6. 2017.  


Brez komentarjev ...

Vpiši komentar

Ime: Obvezno polje.
E-naslov: Obvezno polje. Ni vidno
Spletna stran:
Prepiši varnostno kodo: Obvezno polje.
Komentar: Obvezno polje.