Prikaz oživljanja z defibrilatorjem

Prikaz oživljanja z defibrilatorjem

Hitri tempo, na katerega smo se morali ljudje navaditi v zadnjih desetih letih je pogosto vzrok za vrsto bolezni, ki jih stari ljudje niso poznali.
 
Na srečo je tudi zdravstvo v zadnjem stoletju tako zelo napredovalo, da so ob pravočasni in pravilni reakciji tudi možnosti za odpravo ali vsaj omilitev bolezni in smrti postale skoraj nekaj samoumevnega.

Ker se tudi v Odboru Rdečega križa Plešivec zavedamo, da  medicinska tehnika rešuje življenja, seveda, če jo znamo pravilno uporabljati, smo 10. 11. 2017, v telovadnici OŠ Plešivec organizirali prikaz oživljanja z AED defibrilatorjem.

O uporabi le-tega nas je prijazno seznanila gospa Andreja Gajšek, letošnjega prikaza pa se je udeležilo 14 krajanov in krajank.



Brez komentarjev ...

Vpiši komentar

Ime: Obvezno polje.
E-naslov: Obvezno polje. Ni vidno
Spletna stran:
Prepiši varnostno kodo: Obvezno polje.
Komentar: Obvezno polje.