SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

0 Komentarji
574
6-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

Vrtec Velenje bo, kljub trenutnim razmeram, ko so vrtci od 16. marca do preklica zaprti, izvedel vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/2021.

Vpis bo potekal od 6. do 19. aprila 2020. Vloge za vpis otroka v vrtec bodo sprejemali po elektronski pošti na naslov: vpis@vrtec-velenje.si. Starši lahko oddajo vloge tudi po navadni pošti na naslov: Vrtec Velenje – ZA VPIS, Šlandrova 11a, 3320 Velenje ali jih osebno prinesejo in pustijo v poštnem nabiralniku na Upravi Vrtca Velenje (enota Tinkara, Šlandrova 11a, Velenje) na zunanji strani stavbe.

Vlogo za vpis otroka v vrtec in Pogodbo o določitvi medsebojnih pravic in obveznosti staršev in vrtca lahko starši dobijo na spletni strani vrtca http://www.vrtec-velenje.si. Vloge so lahko skenirane in opremljene s podpisom. V kolikor to ni mogoče, zadostuje navedba imena in priimka staršev oz. skrbnikov.

K podpisu pogodbe bo vrtec starše pozval naknadno. Potrebna dokazila iz 13. člena Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Velenje bodo starši priložili, če jih bo k temu pozval vrtec.

Dodatne informacije so staršem na voljo na elektronskem naslovu vpis@vrtec-velenje.si in na telefonskih številkah: 041 313 031 (Mateja Lipičnik) in 065 556 890 (Anja Knez).

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10238-Vpis-predsolskih-otrok-v-Vrtec-Velenje-za-solsko-leto-2020-2021


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 06 april 2020 10:23
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022) Velenje prijazno tudi pešcem Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (projektna skupina "Ocvetličimo balkone") Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike
Vpis predšolskih otrok v Vrtec Velenje za šolsko leto 2020/2021

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..