SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Velika požarna ogroženost naravnega okolja (3. 4. 2020)

0 Komentarji
379
3-04-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Velika požarna ogroženost naravnega okolja (3. 4. 2020)

Obveščamo vas, da je Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje od 20. marca razglasila veliko požarno ogroženost naravnega okolja, ki velja za območje celotne države, razen za območja s snežno odejo. Z dnem razglasitve velike požarne ogroženosti je v naravnem okolju poleg požiganja in odmetavanja gorečih ali drugih predmetov ali snovi, ki lahko povzročijo požar, prepovedano tudi kuriti, kuriti kresove, požigati na območjih ob infrastrukturnih objektih, izven pozidanih površin uporabljati predmete, naprave ali izvajati aktivnosti, ki lahko povzročijo požar ter izvajati ognjemete.

Pristojni organi bodo v času razglašene velike požarne ogroženosti naravnega okolja izvajali poostren nadzor. Globa za fizične osebe je, skladno s 14. členim Uredbe, od 200 do 600 eurov.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/2020/04/10231-Velika-pozarna-ogrozenost-naravnega-okolja-3-4-2020


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020) Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden Izmenjava domačih semen (25.1.2020) Vabilo na izmenjavo domačih semen (25.1.2020)
Velika požarna ogroženost naravnega okolja (3. 4. 2020)

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..