SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Velenje prijazno tudi pešcem

0 Komentarji
145
21-02-2022

Velenje prijazno tudi pešcem

V začetku letošnjega leta smo se uspešno prijavili za sodelovanje v aktivnostih Načrtujmo skupaj zdravo mesto! v okviru programa Aktivno v šolo in zdravo mesto in tako začeli projekt priprave lokalnega načrta hodljivosti. V okviru projekta zbiramo podatke o pogojih za hojo in stanju v prostoru, zato prosimo za izpolnitev preproste spletne ankete. S klikom na povezavo do ankete se vam bosta odprla pogled na zemljevid Velenja in možnost, da na določenem mestu v prostoru ustvarite okno za opis stanja in predstavitev svojih opažanj. Povezava do spletne ankete: https://canvis.app/hoja-v-velenju

Število vnosov podatkov ni omejeno.

Aktivnosti priprave lokalnega načrta hodljivosti potekajo v okviru programa Aktivno v šolo in zdravo mesto. Program Aktivno v šolo in zdravo mesto vodi IPoP – Inštitut za politike prostora. Pri izvajanju sodeluje CIPRA Slovenija, društvo za varstvo Alp.

Program sofinancira Ministrstvo za zdravje RS in je del prizadevanj Dober tek Slovenija za več gibanja in bolj zdravo prehrano. Več informacij: https://www.aktivnovsolo.si/

V teh dneh je potekalo tudi srečanje fokusne skupine, v kateri so bili predstavniki različnih institucij in starostnih skupin in so diskutirali o pogojih za hojo v Velenju. Prav tako so bili izvedeni razgovori s predstavniki osnovnih šol.

V Mestni občini Velenje si želimo biti čim bolj trajnostno mobilni, zato izvajamo številne aktivnosti na tem področju. Poleg spodbujanja kolesarjenja, se bomo v tem letu osredotočili tudi na spodbujanje hoje.

Vabljeni k izpolnitvi ankete.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/y2022/m02/11689-Velenje-prijazno-tudi-pescem


Velenje_prijazno_tudi_pescem
0.0
Zadnja posodobitev: 24 februar 2022 11:56
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022) Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Strokovna izobraževanja za turistične vodnike tudi v epidemiji Za čisto mesto moramo skrbeti tudi sami! Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike
Velenje prijazno tudi pešcem

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..