SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Vabljeni na jutranjo prvomajsko budnico (2022)

0 Komentarji
170
30-04-2022

Vabljeni na jutranjo prvomajsko budnico (2022)

Vabljeni na jutranjo prvomajsko budnico (pihalni orkester Premogovnika Velenje) ob 6:50 na parkirnem prostoru ob reki Paki med Stantetovo ulico in Kardeljevim trgom.


prvomajska_budnica_2022

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabljeni h glasovanju za Velenje v sklopu projekta Moja dežela – lepa in gostoljubna Vabljeni na projekcijo dokumentarnega filma "Kardeljeva 40 - let" Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama) Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Vabljeni na sobotni koncert ob odprtju Viste Vabljeni na slovesnost "Čarobni sprehod s Prešernom" Vabljeni na čistilno akcijo ob praznovanju dneva Zemlje
Prvomajska budnica

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..