SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021)

0 Komentarji
231
2-12-2021

Prizig_luci_2021

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabljeni na projekcijo dokumentarnega filma "Kardeljeva 40 - let" Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Vabilo na izmenjavo domačih semen (12.3.2022) Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2022 Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Utrinki | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje
Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021)

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..