Novice/obvestila

Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

0 Komentarji
37
22-10-2021

Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

Vabilo na okroglo mizo - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod, ki bo v sredo, dne 27.10.2021 ob 18:00 uri v skupnih prostorih mestne četrti Kardeljev trg 5, Velenje.


VABILO_Okrogla_miza_varnost_v_MC_LBV_2021

0.0
Zadnja posodobitev: 21 november 2021 07:40
Sorodne Novice: Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike Velenje bo julija gostilo vseslovensko srečanje veteranov
Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..