Novice/obvestila

Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba

0 Komentarji
142
11-02-2022

Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba | Kako z ohranjanjem starih sort obogatiti domači vrt?

Turistično društvo Rečica ob Savinji, vabi na spletno predavanje za trajnostno rabo naravnih virov na področju samooskrbe. Predavanje bo vodil Jernej Mazej, preko spleta, v četrtek 17. 02. 2022 ob 18. uri, za prebivalce Mestne občine Velenje. Vabilo je v priponki.

Prijave na predavanje zbiramo na naslovu : medgen.recica@gmail.com do četrtka (17.2.2022) dopoldan, nato pa vam posredujemo povabilo oziroma povezavo za ogled predavanja preko spletne aplikacije ZOOM. Ob prijavi vas prosimo, da navedete datum ogleda predavanja, zaradi lažje organizacije.

Veseli bomo, če boste vabilo posredovali tudi naprej, še komu, ki bi ga tema predavanja zanimala.


Lep pozdrav,
Projektna skupina Ocvetličimo balkone
Mestne četrti Velenje - Levi breg vzhod

0.0
Zadnja posodobitev: 14 februar 2022 03:32
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Vabilo na izmenjavo domačih semen (12.3.2022) Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2022 Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2021
Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..