Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba

11-02-2022

Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba | Kako z ohranjanjem starih sort obogatiti domači vrt?

Turistično društvo Rečica ob Savinji, vabi na spletno predavanje za trajnostno rabo naravnih virov na področju samooskrbe. Predavanje bo vodil Jernej Mazej, preko spleta, v četrtek 17. 02. 2022 ob 18. uri, za prebivalce Mestne občine Velenje. Vabilo je v priponki.

Prijave na predavanje zbiramo na naslovu : medgen.recica@gmail.com do četrtka (17.2.2022) dopoldan, nato pa vam posredujemo povabilo oziroma povezavo za ogled predavanja preko spletne aplikacije ZOOM. Ob prijavi vas prosimo, da navedete datum ogleda predavanja, zaradi lažje organizacije.

Veseli bomo, če boste vabilo posredovali tudi naprej, še komu, ki bi ga tema predavanja zanimala.

Lep pozdrav,
Projektna skupina Ocvetličimo balkone
Mestne četrti Velenje - Levi breg vzhod

Zadnja posodobitev: 14 februar 2022 03:32