SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

0 Komentarji
249
13-07-2021

Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

FILM40let

0.0
Zadnja posodobitev: 14 julij 2021 04:47
Sorodne Novice: Vabljeni na projekcijo dokumentarnega filma "Kardeljeva 40 - let" Vabljeni na ogled filma INVENTURA (komična drama) Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Vabilo na izmenjavo domačih semen (12.3.2022) Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2022 Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"
Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..