SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Vabilo k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju

0 Komentarji
288
20-04-2021

Vabilko k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju

Vabljeni k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju, dne 27.4.2021 ob 20:00 uri na lokalni televiziji VTV, Youtube, Facebook in spletni strani Mestne občine Velenje.


Praznik_27.4.2021

0.0
Zadnja posodobitev: 10 maj 2021 12:40
Sorodne Novice: Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Vabilo na izmenjavo domačih semen (12.3.2022) Vabilo na praznovanje | Otroško pustno rajanje 2022 Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Lokalna samooskrba Vabilo | Prižig prazničnih luči - Kardeljev trg (2021) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Povabilo k zbiranju arhivskega gradiva Ob dnevu Zemlje čistimo Velenjsko jezero
Vabilko k ogledu občinske slovesnosti ob dnevu upora proti okupatorju

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..