Novice/obvestila

Še vedno je na voljo brezplačno pravno svetovanje

0 Komentarji
127
25-03-2020

Služba za odnose z javnostjo Mestne občine Velenje

Še vedno na voljo brezplačno pravno svetovanje

V Upravi Mestne občine Velenje smo se odločili, da kljub kriznim razmeram, ko je zaradi epidemije onemogočen osebni stik, občankam in občanom še naprej omogočamo brezplačno pravno svetovanje.

Zaradi organizacije dela na daljavo lahko prijavo za posvet oddate po elektronski pošti na naslov pravnosvetovanje.velenje@gmail.com. Stranka mora po elektronski pošti sporočiti ime in priimek ter telefonsko številko. Pravna svetovalka, ki svetuje in pojasnjuje občankam in občanom iz različnih področij prava, vas bo kontaktirala po telefonu.


Prijazen pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje
(OZJ Mestne občine Velenje)

0.0
Zadnja posodobitev: 27 marec 2020 12:23
Sorodne Novice: Sistem Bicy od 18. maja ponovno na voljo Informacije za severni del tretje razvojne osi na voljo preko elektronske pošte Na voljo so subvencije za najemnine stanovanj Tudi predsedniki krajevnih skupnosti in mestnih četrti na voljo za pomoč Na voljo je ponudba hrane od lokalnih kmetij
Še vedno je na voljo brezplačno pravno svetovanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..