Novice/obvestila

Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti

0 Komentarji
121
11-02-2022

Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti

Danes, 11. 02. 2022 so se ŠAHISTI ki delujejo v Mestni četrti Velenje - Levi breg vzhod razveselili prenovljenih, povečanih prostorov ki jih pridno, vsakodnevno uporabljajo za igranje šaha in organizacijo turnirjev.

Prostori so v lasti MO Velenje ki je članom Sveta mestne četrti Velenja - Levi breg vzhod in njihovim delovnim ŠAHISTOM prisluhnila in jim s prenovo omogočila druženje ob igranju šaha.

Iskrena hvala Mestni občini Velenje.


Prostor_sahisti_1

Prostor_sahisti_2

Prostor_sahisti_3

Prostor_sahisti_4

Prostor_sahisti_5

Prostor_sahisti_6

Prostor_sahisti_7

0.0
Zadnja posodobitev: 15 februar 2022 10:25
Sorodne Novice: Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabljeni na praznovanje 40. letnice nastanka naše četrti Zahvala za sodelovanje pri snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Vabilo k snemanju filma "Življenjski utrip v naši mestni četrti" Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje info MOZAIK | Glasilo mestne četrti Velenje - levi breg vzhod Praznik mestne četrti Velenje levi breg vzhod (20.9.2020) Zasaditev pri sedežu mestne četrti Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom oprostijo plačilo
Prenova prostorov šahistov v naši mestni četrti

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..