Novice/obvestila

Poziv lastnikom priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda

0 Komentarji
24
20-01-2021

Poziv lastnikom priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda

Obrazec si prenesite s klikom na spodnji gumb "Naloži dokument / priponko".

0.0
Zadnja posodobitev: 28 januar 2021 05:40
Sorodne Novice: Javni poziv k oddaji predlogov za poimenovanje dveh ulic v Mestni občini Velenje Obe javni zbiranji ponudb za oddajo zemljišča in lesenih hišk podaljšujemo do 7. maja Poziv lastnikom poslovnih prostorov, da podjetnikom in obrtnikom oprostijo plačilo Vabilo na predavanje | Jernej Mazej | Vzgoja zdravih sadik Predavanje Trajnice Golob Klančnik Predavanje - Ocvetličimo balkone
Poziv lastnikom priobalnih zemljišč ob vodotokih 2. reda

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..