SKOCI DO OSREDNJE VSEBINE

Novice/obvestila

Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022)

0 Komentarji
185
21-03-2022

Očistimo Velenje pasjih kakcev (9.4.2022)

cistilna_akcija_pasji_kakci_2022

5.0
Zadnja posodobitev: 31 marec 2022 08:02
Sorodne Novice: Čestitka | Praznik mestne četrti Velenje - Levi breg vzhod 2022 Vabljeni h glasovanju za Velenje v sklopu projekta Moja dežela – lepa in gostoljubna Vabilo na predavanje | Predstavitev patronažne službe ZD Velenje Velenje bo gostilo dobrodelni koncert Samo en cvet Velenje prijazno tudi pešcem Želimo, da Velenje postane najboljša izbira za mlade Vesele praznike in srečno novo leto 2022 (mestna četrt Velenje Levi breg vzhod) Vabilo | Okrogla miza - varnost v mestni četrti Velenje levi breg vzhod Vabilo k predstavitvi idejnih rešitev protokolarnih in priložnostnih daril za Mestno občino Velenje Bronasta znaka Civilne zaščite za poveljnika PGD Velenje in Udarnike
Čistilna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..