Novice/obvestila

Humanitarna akcija zbiranja pomoči za prebivalce Ukrajine

0 Komentarji
87
1-03-2022

Humanitarna akcija zbiranja pomoči za prebivalce Ukrajine

Mestna občina Velenje od jutri, 2. marca, in do sobote, 5. marca, organizira humanitarno akcijo zbiranja pomoči za prebivalce Ukrajine. Vaš prispevek lahko oddate od srede do sobote med 10. in 18. uro v prostorih Mladinskega centra Velenje (Efenkova 61a).

Zbiramo:
- zdravila, medicinske pripomočke in osnovne higienske potrebščine,
- kvalitetna zimska oblačila in zelo dobro ohranjeno zimsko obutev (za otroke in odrasle),
- ostali tekstil za dom (odeje, posteljnina, brisače),
- spalne vreče, šotore,
- nepokvarljiva živila in pitno vodo,
- baterijske svetilke, generatorje.

Zbrano pomoč bomo v najkrajšem možnem času dostavili najbolj ogroženim mestom v Ukrajini, glede na usmeritve in navodila Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje. Prebivalke in prebivalci Ukrajine nujno potrebujejo našo pomoč. Dokažimo, da znamo pomagati, kot smo že večkrat doslej.

Za sodelovanje se vsem najlepše zahvaljujemo.

https://www.velenje.si/sporocila-za-javnost/y2022/m03/11708-Humanitarna-akcija-zbiranja-pomoci-za-prebivalce-Ukrajine


Prijazen pozdrav
Služba za odnose z javnostmi Mestne občine Velenje

0.0
Zadnja posodobitev: 06 marec 2022 08:57
Sorodne Novice: Zahvala župana | Čistilna akcija 2021 Zahvala vsem udeležencem | Čistilna akcija 2021 Čistilna akcija naše mestne četrti (2021) Uprava Mestne občine Velenje čisti naše mesto, velika akcija tudi naslednji teden Pomladna očiščevalna akcija 2019
Humanitarna akcija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..