• Komentarjev: 0
 • 18 april 2014 10:19
 • v Novice za krajanke in krajane
 • z webmaster
 • Obiskanost: 2329
 • Zadnja sprememba: 18 april 2014 10:24
 • (Trenutni vrstni red5.0/5 Zvezde) Skupno glasov : 1

MODRE CONE ZA PARKIRANJE AVTOMOBILOV

0 0

Mestna občina Velenje je v aprilu poslala vsem stanovalcev stanovanjskih blokov obvestilo o predvideni uvedbi modrih con na Gorici.

Zainteresirani za pridobitev parkirnega abonmaja so izpolnili vprašalnik. Na podlagi tega vprašalnika bodo pripravljeni parkirni abonmaji za eno vozilo na stanovanje. Vkolikor bo na razporago več parkirišč v modri coni, kot je interesentov, bo možno pridobiti tudi drugi abonma, to pomeni za drugo vozilo.

Svet KS Gorica je imel tudi sestanek s predsedniki NO stanovanjskih blokov glede predvidene uvedbe modrih con. Predstavnik MOV jim je obrazložil režim parkiranja v modrih conah in odgovarjal na njihova vprašanja.

Kdor je zainteresiran za parkiranje v sklopu modre cone in še ni izpolnil in vrnil na občino vprašalnika, naj to čim prej stori.

Če nimate vprašalnika,  ga lahko dobite v KS Gorica vsak ponedeljek med 18. in 19. uro. Glede pogojev parkiranja v garažni hiši pa bodo stanovalci obveščeni takoj, ko KS Gorica dobi potrebne podatke in informacije.

Deli povezavo
 • Twitter
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Technorati
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • StumbleUpon

Brez komentarjev ...

Vpiši komentar

Ime: Obvezno polje.
E-naslov: Obvezno polje. Ni vidno
Spletna stran:
Prepiši varnostno kodo: Obvezno polje.
Komentar: Obvezno polje.